7 Karışımlı Yaptat Kervansaray kahvesi

Telefon Numaralarımız: (507) 399-8600

Adıyaman Kervan saray Kahvesinin İçindekiler

        

Adıyaman Kervan saray Kahvesinin İçindekiler

 

adıyaman kervansaray kahvesi

 

Muhteşem 7 karışımdan oluşan Adıyaman kervansaray kahvesi sizlere farklı tatlarla buluşturmaya devam ediyor. Bu içimi gayet yumuşak olan kahvenin içinde neler var diye merak mı ediyorsunuz?

7+1 karışım olan Osmanlı kahvesi olarak da bilinen bu kahvemiz marka olarak kervansaray kahvesi olarak bilinmektedir. İçerisinde ise Türk kahvesi, keçi boynuzu, menengiç, damla sakızı, sahlep, krema yer almaktadır.

İçerisinde yer alan Damla sakızdan dolayı damla sakızlı kahve olarak da bilinen kahvemizin faydalarından biri de göğüs hastalıklarına iyi gelmekte, mideyi rahatlatıp yanma ve ağrı benzeri sıkıntıları gidermektedir.

Ayrıca Keçiboynuzu için  şifa kaynağıdır. Keçiboynuzu soluk darlığına iyi gelmektedir. Antioksidan nitelik taşır. Sahlep ise kabuzlığa iyi gelir, her lezzetin kendine has bir faydası bulunmakla beraber içiminde herksin hoşuna giden bu kahvemiz artık sizlerleyiz.

Adıyaman kervansaray kahvesi içinde bulunan lezzetler

 

1) YEMEN KAHVESİ

2) MENENGİÇ KAHVESİ

3) DAMLA SAKIZI

4) SAHLEP

5) KEÇİ BOYNUZU

6) KREMA

7) ÇİKOLATA

Ayrıca damla sakızı yerine kakuleli kahvemiz olan Tarihi Adıyaman Kahvesi olarak da satışımız başlamış olup bununla ilgili tanıtım yazılarımız ekleniyor…